WIOSENNE  WIETRZENIE  MAGAZYNU

nowe niższe ceny 

ZAPRASZAMY 

Polecane produkty
Dla dzieci EXTREME II popiel S + 3 filtry Dla dzieci EXTREME II popiel S + 3 filtry
Producent: ABCmaski
Cena: 69,00 zł 99,00 zł
szt.
zobacz więcej
 • promocja
 • promocja
Dla dzieci EXTREME II pomarańcz S + 3 filtry Dla dzieci EXTREME II pomarańcz S + 3 filtry
Producent: ABCmaski
Cena: 69,00 zł 99,00 zł
szt.
zobacz więcej
 • promocja
Dla dzieci EXTREME II szafir S + 3 filtry Dla dzieci EXTREME II szafir S + 3 filtry
Producent: ABCmaski
Cena: 69,00 zł 99,00 zł
szt.
zobacz więcej
 • promocja
EXTREME II czarna M/L + 3 filtry EXTREME II czarna M/L + 3 filtry
Producent: ABCmaski
Cena: 75,00 zł 99,00 zł
szt.
zobacz więcej
 • promocja

Maski antysmogowe

W związku z rosnącym zanieczyszczeniem powietrza, rynek masek antysmogowych stale się powiększa. Dostępne są produkty o różnych krojach, rozmiarach, czy kolorach. Zakupując artykuł w naszym sklepie, otrzymują Państwo pewność, że jest najwyższej jakości, a jego użytkowanie w pełni bezpieczne. Maski antysmogowe stają się coraz bardziej popularne, ponieważ społeczeństwo zwraca dużą uwagę na swoje zdrowie i to, jak może się chronić przed wszelkimi szkodliwymi czynnikami.

Maski przeciwsmogowe chronią przed szkodliwymi skutkami zanieczyszczonego powietrza. Smog, który stał się globalnym problemem, jest szczególnie niebezpieczny dla dzieci, seniorów, kobiet w ciąży czy osób z chorobami układu oddechowego. Warto więc zainwestować w swoje zdrowie, używając odpowiedniej ochrony zapobiegającej wdychaniu szkodliwych substancji. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom społeczeństwa posiadamy idealne maseczki antysmogowe.

Każdy dostępny w naszym sklepie produkt został wykonany z lekkiego materiału, zapewniającego wygodę użytkowania. Odpowiednia ilość otworów oraz ich umiejscowienie optymalizuje oddychanie. Ponadto regulowany nosek ze stali nierdzewnej, wzmocnione, odporne na warunki atmosferyczne szwy i długi rzep, pozwalają na regulację i dopasowanie rozmiaru do potrzeb każdego użytkownika. Dlatego jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie w naszym sklepie odpowiednią maskę smogową dla siebie czy swoich najbliższych.

Najważniejszymi korzyściami używania maseczek przeciwsmogowych są między innymi:

 • ochrona układu oddechowego przed szkodliwymi substancjami;
 • ochrona przed wirusami, np. grypy.
 • łatwiejsze oddychanie;
 • brak poczucia wdychania spalin;
 • bezpieczne uprawianie sportu w okresach nasilonego smogu.
 • Pamiętajmy o zasadzie DDM

O skuteczności działania produktu decydują filtry, w które jest wyposażony. Proponowane przez nas maski antysmogowe ffp2, ffp3, KN95 oraz z filtrem hepa idealnie zatrzymują nawet niewielkie cząsteczki zanieczyszczeń (drobiny pyłów, wirusów, alergenów, grzybów), umożliwiając skuteczną filtrację. Maska przeciwsmogowa pozwoli na swobodne przemieszczanie się w miejscach w których smog jest bardzo odczuwalny, bez obaw, że będzie się go wdychało.

Ponadto, proponujemy maski antysmogowe z połączonymi filtrami: hepa i węglowym, który zatrzymuje zanieczyszczenia gazowe, niwelując przy tym opary i nieprzyjemne zapachy. Istotna jest możliwość ich wymiany, gwarantująca nieustanną ochronę. W maski przeciw smogowe powinien zainwestować każdy, dla kogo zdrowie jest najważniejsze. Należy je cenić i dbać o nie jak najlepiej. Dzięki naszym produktom będzie to o wiele łatwiejsze.

Maski antyalergiczne

Osobom z problemami układu oddechowego polecamy maski antyalergiczne. Są również perfekcyjnym rozwiązaniem dla osób cierpiących na różnorakie uczulenia, między innymi na: pyłki roślin, środki czystości, farby, sierść zwierząt czy dym papierosowy. Przebywanie w miejscach z wymienionymi składnikami poważnie wpływa na stan zdrowia i samopoczucie alergików. Regularne stosowanie maseczki zapewnia idealną ochronę. Zapobiega powstawaniu kaszlu czy duszności.

Maska antyalergiczna może mieć zastosowanie przez cały rok, skutecznie poprawiając komfort życia.

Zapraszamy na zakupy - chętnie pomożemy przy doborze maski.

 

       

Informujemy, że maski naszej produkcji nie są typem masek ochronnych (technicznych) w myśl normy PN-EN149+A1:2010. Równocześnie gwarantujemy, że zastosowane wkłady filtracyjne mają odpowiednie badania laboratoryjne w kierunku zatrzymywania cząsteczek PM2,5, PM4, PM10 oraz wielu innych zawartych w powietrzu, także w czasie smogu. Maska oraz wkład nie są środkiem ochrony osobistej w rozumieniu Dyrektywy 89/868/EWG i może być używana jedynie w warunkach nie wymagających stosowania certyfikowanych środków ochrony osobistej z oznaczeniem CE. Maski posiadają certyfikat Państwowego Zakładu Higieny i są bezpieczne w użytkowaniu. Nazwa maski antysmogowe, sportowe, rowerowe itp. są określeniami marketingowymi.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium