KWESTIONARIUSZ WSTĘPNEGO WYWIADU PRZED SZCZEPIENIEM

KWESTIONARIUSZ WSTĘPNEGO WYWIADU PRZED SZCZEPIENIEM

Kwestionariusz udostępnił Państwowy Zakład Higieny - Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego. Jest to wstępny formularz wywiadu przesiewowego przed szczepieniem osoby dorosłej przeciw COVID-19. Ankieta składa się z 18 pytań. Odpowiedzi wykażą czy pacjent kwalifikuje się do szczepienia czy też powinno zostać odroczone. W razie wątpliwości pacjent a także lekarz może zadać dodatkowe pytania.

Na wszystkie pytania można odpowiedzieć TAK lub NIE. W pierwszej części kwestionariusza pozytywna odpowiedź na którekolwiek pytanie może być powodem do rezygnacji ze szczepienia na COVID-19 w danym momencie. Natomiast w drugiej części formularzu dotyczącej ogólnego stanu zdrowia odpowiedź tak lub nie wymaga dodatkowego wyjaśnienia.

 

 

 

 

 

 

 

 

LINK DO KWESTIONARIUSZA 

 

https://www.gov.pl/attachment/f165d7e2-64e8-41c0-99a7-275719ac5131

 

 

SZCZEPIENIE A NOSZENIE MASECZEK  

 

Należy jednak pamiętać, że szczepienie oraz jego pierwsza jak i druga dawka nie zwalnia od noszenia maseczek ochronnych. Nadal należy chronić siebie innych od przenoszenia wirusa. Najlepiej w tym przypadku sprawdzą się maski typu FFP2, FFP3, KN95, a także maski z wymiennym filtrem hepa węglowym N99. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium