STAY HOME
STAY HOME

W dzisiejszych czasach zalecane jest nie wychodzenie z domu bez potrzeby. Ale co w takiej sytuacji robić podczas siedzenia w czterech ścianach? 

czytaj całość »
Rodzaje maseczek ochronnych

W obecnych czasach obowiązek zasłaniania ust i nosa obowiązuje wszędzie w przestrzeni publicznej. Producenci masek oferują coraz więcej propozycji, które różnią się od siebie konkretnymi funkcjami. Dzięki temu każdy z nas spokojnie może dobrać taki produkt, w którym będzie czuć się swobodnie, a i maska będzie odpowiednio chronić przed zewnętrznymi zarazkami.

czytaj całość »
Stosowanie masek antysmogowych - warto?

W niektórych miejscach narażenie na oddychanie zanieczyszczonym powietrzem jest szczególnie wysokie. Dlatego właśnie z pomocą przychodzi specjalna maska smogowa, która z dużą skutecznością potrafi odpowiednio zatrzymać większość pyłów przed bezpośrednim dostaniem się do naszych płuc.

czytaj całość »
Test masek w trudnych warunkach Warszawy

Maski antysmogowe ABC Mask

by tadeusz

Maski antysmogowe ABC Mask są jak do tej pory najlepszymi maskami, z jakimi mieliśmy do czynienia. Nie oznacza to wcale, że staliśmy się wielbicielami zakładania czegokolwiek na twarz podczas jazdy na rowerze (czy uprawiania jakiegokolwiek innego sportu na powietrzu).

Test masek ABC Mask

Test masek ABC Mask...

 

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium