Wracamy z nowymi cenami !

 

CAŁY ASORTYMENT + EKOLOGICZNE ŚRODKI UTRZYMANIA CZYSTOŚCI

 

 

Filtry do nosa Nosk – alternatywa dla środków antyalergicznych

Oferujemy wysokiej jakości, certyfikowane filtry do nosa Nosk. Dedykowane są zwłaszcza alergikom, dzięki czemu będą mogli w komfortowym dla siebie warunkach wykonywać codzienne czynności. Mogą być doskonałą alternatywą dla preparatów antyalergicznych. Nie powodują bowiem takich skutków ubocznych jak np. senność lub suchość w ustach. Są tak zaprojektowane, aby wygodnie się je nosiło, również z makijażem. Dzięki swoim właściwościom filtry do nosa Nosk skutecznie redukują wdychanie zanieczyszczeń, roztoczy i alergenów. Z racji anatomicznych kształtów dopasowują się idealnie do nosa użytkownika. Nie przeszkadzają w swobodnym mówieniu, jedzeniu czy uprawianiu aktywnego trybu życia (bieganie, jazda na rowerze itd.), zapewniając przy tym wielką ulgę.

 

 Do wielorazowego użytku

Filtry do nosa Nosk to wyroby medyczne, które nadają się do wielokrotnego zastosowania - trzeba je tylko wypłukać w letniej wodzie. Sprawdzą się przy pracach ogrodowych: koszeniu trawy czy pielęgnacji ogródka. Filtry do nosa Nosk zalecane są także osobom, które wykonują zawody związane m.in. z produkcją mebli, transportem publicznym, wojskiem, służbą zdrowia, liniami lotniczymi budownictwem lub pracują w służbach publicznych takich jak policja, straż pożarna. To produkty, które w dyskretny i niewidoczny sposób (są wykonane z prawie przezroczystego plastikowego materiału) będą chronić drogi oddechowe przed roztoczami, pyłkami roślinnymi, kurzem, zanieczyszczeniami komunikacyjnymi.

Komfort oddychania w niskiej cenie

Filtry do nosa Nosk wkłada się bezpośrednio do nosa i ustawia tak, aby oddychanie było naturalną, swobodną czynnością. Wystarczy wsunąć je do obu dziurek i wykonać - wówczas filtry ułożą się w wygodnej pozycji, a klips, które je łączy spocznie na przegrodzie nosa. wdech

W naszym sklepie internetowym zamówić można filtry do nosa Nosk w opakowaniach zawierających różną ilość sztuk.

Warto dodać, że są to produkty wyróżnione także certyfikatami CE i FDA w USA. Filtry do nosa Nosk zdobyły również złoty medal na Międzynarodowym Konkursie Wynalazków.

Zamiast pigułek, aerozoli i innych medykamentów postaw na zdrowe i komfortowe oddychanie! Dzięki filtrom, które niewiele kosztują, już żadne mikroskopijne cząsteczki nie zakłócą Ci jakości wdychanego powietrza!

Filtry - NOSK

NOSK 2 szt. w pudełku NOSK 2 szt. w pudełku
Producent: NOSK
Cena:

10,00 zł

szt.
zobacz więcej
NOSK blister 10 szt. NOSK blister 10 szt.
Producent: NOSK
Cena:

35,00 zł

szt.
zobacz więcej
NOSK listek 2 szt. + pudełko NOSK listek 2 szt. + pudełko
Producent: NOSK
Cena:

10,00 zł

szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl