Wpisz w koszyku kod promocyjny Nowy 2021 Rok a otrzymasz 15% rabatu

Maski FFP2 i FFP3 gwarancją ochrony

Najbardziej niebezpieczne dla zdrowia są cząstki stałe i aerozole – niestety są one wręcz niewidoczne, jednak bardzo dużo osób wdycha je w swoim środowisku pracy. Przed nimi uchronić mogą maski FFP2 oraz FFP3.

Należy zdać sobie sprawę, że bardzo często szkodliwe cząsteczki uszkadzają organizm bardzo powoli, więc rozwój poważnych chorób może trwać przez długi okres. Czym różnią się maski FF3 od FF2? Przede wszystkim efektywnością filtracji oraz całkowitym przeciekiem wewnętrznym. Maski FFP2 (nazywane również przeciwpyłowymi i antysmogowymi) posiadają poziom filtracji na poziomie 94% i stosuje się je najczęściej w przemyśle górniczym, hutniczym oraz chemicznym. Chroni drogi oddechowe przed szkodliwym oddziaływaniem zanieczyszczeń powietrza (pyły, dymy, mgły). Maska ochronna FFP2 sprawi, że każdy może czuć się bezpieczny. Wykonana z wysokiej jakości materiałów sprawi, że będzie służyła przez długi czas. Maski FFP3 mają poziom filtracji 99%. Najczęściej stosuje się ją w okresach w których istnieje większe ryzyko zachorowania na grypę czy wirusy grypopochodne. Idealne na spacer, rower, jogging ale też do miejsc w których można spotkać większe skupisko ludzi.

Obie maski idealnie przylegają do twarzy, więc całe wdychane powietrze przechodzi tylko i wyłącznie przez filtr, co daje gwarancję ochrony organizmu przed różnymi szkodliwymi substancjami.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium