Wracamy z nowymi cenami !

 

CAŁY ASORTYMENT + EKOLOGICZNE ŚRODKI UTRZYMANIA CZYSTOŚCI

 

 

Maski wielorazowe i medyczne

W dobie panującej pandemii koronawirusa stosowane przez nas maski przeciwwirusowe FFP3 i maski z filtrem FFP2 mogą zostać użyte więcej niż jeden raz, ale tylko i wyłącznie przy zachowaniu daleko idących środków ostrożności i wysokiej dbałości o higienę.

Przy bardzo wysokim zagrożeniu zakażeniem czy zarażeniem się od innej osoby, nawet maski wielorazowe KN95 lepiej jest wyrzucić (np. po wizycie w zatłoczonym sklepie) niż narażać się na niebezpieczeństwo przyniesienia wirusa do domu. Musimy pamiętać o domownikach i chronić ich przed potencjalną chorobą.

Maska z filtrem hepa czy maska przeciwwirusowa jak również maska FFP3 i FFP2 może zostać użyta kilka razy, ale należy pamiętać o każdorazowym jej odkażeniu (z zewnątrz i wewnątrz) oraz zdezynfekowaniu rąk po jej ściągnięciu. Jak to należy zrobić oraz jak zadbać o nasze maski oraz maski antysmogowe dzieci możecie zobaczyć w zakładce "Jak nosić i używać?"

Maski wielorazowe i MEDYCZNE

Maski wielorazowe przeciwwirusowe z włóknin filtracyjnych

 Coraz większą popularnością cieszą się maski wielorazowe bawełniane oraz z włóknin medycznych. Warto zaznaczyć, że nie jest to podyktowane chwilową modą, ale koniecznością ochrony zdrowia i zapewnieniem bezpieczeństwa swojego oraz osób z otoczenia w którym się znajdujemy oraz aktualnymi przepisami i zaleceniami. Oprócz mycia rąk, maski przeciwwirusowe są dodatkową barierą przeciwwirusową i przeciwbakteryjną. Oprócz czasów pandemii powinny być stosowane w okresach zachorowań na grypę oraz wzmożonych pyleń alergicznych. Maska przeciwwirusowa pozwala w większym stopniu zadbać o swoje zdrowie – nosząc ją, istnieje mniejsze ryzyko zarażenia się od osoby, która nawet może nie zdawać sobie sprawy z tego, że jest chora. Maska N95 jest w stanie przefiltrować nawet 95% cząsteczek. Bardzo często jest określana maseczką antysmogową. Chroni przed zanieczyszczeniami mikrobiologicznymi i idealnie sprawdzi się dla każdego.

Pandemia wirusa SARS-CoV-2 wymusiła zwiększenie świadomości na temat tego, jak ważne jest stosowanie różnego rodzaju zabezpieczeń sanitarnych w warunkach codziennych. Maseczka ochronna wielorazowa lub jednorazowa, medyczna chirurgiczna lub bawełniana, stała się nieodłącznym elementem wyposażenia naszych torebek czy schowków samochodowych.

Maski medyczne chirurgiczne CE

W asortymencie naszego sklepu internetowego znajdą Państwo przeciwwirusowe maski medyczne chirurgiczne CE, których skuteczność filtracji wynosi minimum 95%. Składają się one z trzech warstw odpowiadających za ich wysoką skuteczność - zewnętrznej niebieskiej o gramaturze 30 g/m2, środkowej o gramaturze 25 g/m2 oraz wewnętrznej białej o gramaturze 20 g/m2. Sprzedawane są pojedynczo oraz w opakowaniach zbiorczych, w których mieści się 10 lub 50 sztuk produktu.

Środki ochrony osobistej wykonane z naturalnych materiałów

Innym popularnym artykułem, który znajduje się w ofercie naszego sklepu, jest wielorazowa maska bawełniana z wymiennym filtrem. Posiada ona certyfikat OEKO-TEX-CONFIDENCE IN TEXTILES STANDARD 100, świadczący o wysokim bezpieczeństwie produktów tekstylnych dla zdrowia. Artykuł wykonany jest z oddychającej, antystatycznej bawełny ekologicznej i jest bezpieczny dla dzieci. Zacisk na nos chroni okulary przed zaparowaniem, a także ułatwia ułożenie produktu na twarzy.

Wielorazowe produkty ochronne powinny być prane w temperaturze minimum 60 stopni Celsjusza oraz prasowane - po to, aby zlikwidować drobnoustroje znajdujące się na ich powierzchni. Nie należy prać wkładów filtrujących.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl