Wracamy z nowymi cenami !

 

CAŁY ASORTYMENT + EKOLOGICZNE ŚRODKI UTRZYMANIA CZYSTOŚCI

 

 

Maski dla dorosłych - oddychaj bezpiecznie

Każda część garderoby posiada rozmiary i dzięki temu możemy dopasować ją do swojej sylwetki, budowy ciała, wysokości, tęgości itd.  Tak samo jest z maskami antysmogowymi i nie tylko. Są maski antysmogowe dla dorosłych jak i dla dzieci.  Te dla dorosłych szyjemy w czterech rozmiarach, tak aby każdy mógł dobrać maskę dla siebie.  Dlatego ważnym jest aby przed dokonaniem wyboru dokonać odpowiednich pomiarów.  Jak dobrać maskę? Oczywiście maski przeciwpyłowe dla dorosłych, maski z wymiennym filtrem  oferujemy, oprócz rozmiarów, w różnych kolorach i też modelach.

W powietrzu, które wdychasz, mogą być obecne związki chemiczne, które szkodzą Twojemu układowi oddechowemu i całemu organizmowi. Smog, pyły zawieszone PM 2.5 i PM 10 oraz drobniejsze cząstki, grzyby, pleśń, roztocza, aerozole… to tylko niektóre niewidoczne zagrożenia, przed którymi pomogą Ci się ochronić maski przeciwsmogowe ABCmaski.

100% polskie maski z filtrem HEPA

Czterowarstwowy filtr HEPA z węglem aktywnym zapewnia niezawodną ochronę przed smogiem i innymi zanieczyszczeniami. W zależności od modelu, który wybierzesz, nawet na poziomie FFP2/FFP3.

Wygodna konstrukcja zaworki wentylacyjne, lekki, „oddychający” neopren i szeroki zakres regulacji sprawiają, że nasze maski antysmogowe są wyjątkowo komfortowe. Możesz w nich nawet uprawiać sport!

Szeroki wybór rozmiarów dopasuj maskę do siebie – zapewniamy modele w rozmiarach od S do XL. Koniec z uciskaniem lub za luźną konstrukcją!

Rozwiązanie na lata nasze maski przeciwalergiczne to akcesoria wielokrotnego użytku. Jedyne, co wymieniasz, to filtry pochłaniające zanieczyszczenia. Prosto i bezpiecznie.

Dobierz model odpowiedni dla siebie i zamów!

 

 

Maski dla dorosłych

STANDARD  czarny + 1 filtr STANDARD czarny + 1 filtr
Producent: ABCmaski
Cena:

35,00 zł

zobacz więcej
EXTREME II czarna M/L +1 filtr EXTREME II czarna M/L +1 filtr
Producent: ABCmaski
Cena:

28,00 zł

szt.
zobacz więcej
STANDARD  grey + 1 filtr STANDARD grey + 1 filtr
Producent: ABCmaski
Cena:

35,00 zł

zobacz więcej

Maski antysmogowe z filtrem HEPA

Coraz większą popularnością cieszą się maski antysmogowe z filtrem HEPA. Warto zaznaczyć, że nie jest to podyktowane chwilową modą, ale koniecznością ochrony zdrowia i zapewnieniem bezpieczeństwa górnym i dolnym drogom oddechowym. Wraz ze spalinami do powietrza przedostają się szkodliwe cząsteczki określane jako PM 2.5, PM 10, a także azot, dwutlenek siarki, węgla i benzopiren. Po dostaniu się do dróg oddechowych trafiają do krwiobiegu, skąd rozprowadzane są po całym organizmie, kumulując się w komórkach organizmu człowieka i powodując groźne choroby. Aby uchronić się przed chorobami oferujemy maski z filtrem HEPA.

O skuteczności działania masek świadczą wysokiej jakości filtry HEPA, które zatrzymują do 99% szkodliwych pyłów, wirusów, grzybów i alergenów. Aby mieć pewność efektywnej ochrony przed zanieczyszczeniami, nie wolno zapominać o ich regularnej wymianie. 

Maski przeciwpyłowe

Praca w niektórych zawodach jest związana z dużym zagrożeniem dla zdrowia i życia. W trudnych warunkach, takich jak przebywanie w pomieszczeniach wypełnionych pyłem i kurzem, otoczeniu substancji toksycznych i chemicznych, a także przy kontakcie z farbami, cementem i gipsem konieczne jest zaopatrzenie się w maski przeciwpyłowe. Powinno łączyć się je z okularami, które zabezpieczają oczy przed podrażnieniami spojówek. Produkty należy dobrać do indywidualnych potrzeb, uwzględniając klasę przepuszczalności pyłów, rodzaj filtra oraz częstotliwość jego wymiany.

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdą Państwo szeroką ofertę masek antysmogowych z filtrem HEPA przeznaczonych do zadań specjalnych, a także skutecznych osłon przeciwpyłowych. Produkty wyróżnia najlepsza jakość wykonania i konkurencyjne ceny. Maski mają certyfikaty bezpieczeństwa i wykazują się najwyższą skutecznością działania (klasa N99). Mogą Państwo wybierać spośród wielu rozmiarów i kolorów. Zawory wydechowe, w które wyposażone są te akcesoria, zapobiegają kłopotliwemu parowaniu okularów. Są odpowiednie również dla osób uprawiających sporty na wolnym powietrzu. U nas można również kupić wymienne filtry. Maska HEPA to doskonałe rozwiązanie dla każdego. Wszystkie elementy zostały dopracowane do perfekcji, tak aby każdy klient był w pełni zadowolony z zakupu. Jesteśmy przekonani, że produkt oferowany przez nas jest godny uwagi. W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu.

Rozmiary masek QUALITY, Hi -TECH, EXTREME

XS - dla dzieci 3-5 lat

S - dla dzieci 6-8 lat i kobiet o drobnej budowie

M - dla kobiet i mężczyzn o drobnej budowie ciała

L - dla mężczyzn i dobrze zbudowanych kobiet 

XL - dla mężczyzn o masywnej budowie ciała

 

maski z filtrem hepa  maski z filtrem hepa  maski z filtrem hepa  

 

Zaleca się stosować podczas:

spacerów w aglomeracjach, gdzie istnieje duże zanieczyszczenie powietrza,w drodze do i z: przedszkola, szkoły, zajęć dodatkowych,jazdy na rowerze (maski sportowe, maski rowerowe) wzdłuż ciągów komunikacyjnych, joggingu na skwerach miejskich.

Dzięki wymiennemu filtrowi o warstwowej budowie maska, w dużym stopniu, zatrzymuje zawieszone w powietrzu cząsteczki PM10 i PM2.5, które zawarte są w smogu.

Maseczki wykonane są z wysokiej jakości włókien i wyposażone w wymienny filtr PM2.5 (na smog) zawierający hepa i węgiel aktywny.

Lekkie i wygodne w użytkowaniu.

   certyfikat    certyfikat

Informujemy, że maski naszej produkcji nie są typem masek ochronnych (technicznych) w myśl normy PN-EN149+A1:2010. Równocześnie gwarantujemy, że zastosowane wkłady filtracyjne mają odpowiednie badania laboratoryjne w kierunku zatrzymywania cząsteczek PM2,5, PM4, PM10 oraz wielu innych zawartych w powietrzu, także w czasie smogu. Maska oraz wkład nie są środkiem ochrony osobistej w rozumieniu Dyrektywy 89/868/EWG i może być używana jedynie w warunkach nie wymagających stosowania certyfikowanych środków ochrony osobistej z oznaczeniem CE. Maski posiadają certyfikat Państwowego Zakładu Higieny i są bezpieczne w użytkowaniu. Nazwa antysmogowe, sportowe, rowerowe itp. są określeniami marketingowymi.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl