Wracamy z nowymi cenami !

 

CAŁY ASORTYMENT + EKOLOGICZNE ŚRODKI UTRZYMANIA CZYSTOŚCI

 

 

 Maski antysmogowe z serii EXTREME – produkty dla bardzo wymagających

Wszystkie osoby, które aktywie spędzają czas na świeżym powietrzu, powinny zaopatrzyć się w maski przeciwpyłowe i antysmogowe dla dorosłych, prezentowane w tej kategorii. Seria EXTREME obejmuje produkty, w których szczególną uwagę zwrócono na bezpieczeństwo użytkowania oraz skuteczność. Maski przeciw smogowi efektywnie zabezpieczają drogi oddechowe podczas aktywności fizycznej – te akcesoria przeciwpyłowe blokują dostęp pyłów i zanieczyszczeń, zawieszonych w powietrzu sprawiając, że wdychane powietrze zostaje oczyszczone. Wysokiej jakości filtry i materiały użyte podczas produkcji masek przeciw smogowi zapewniają o skuteczności, co jest wyjątkowo istotne dla osób, pragnących utrzymać dobrą formę fizyczną, nie narażając się na szkodliwe działanie smogu. Każdy biegacz, rowerzysta oraz osoba, preferująca piesze wędrówki po mieście powinna wyposażyć się w maskę dla dorosłych przeciwpyłową, antyalergiczną i smogową, która będzie zabezpieczać drogi oddechowe w skuteczny sposób.


 maska przeciwsmogowa rozmiary extreme

Profesjonalne maski antyalergiczne i smogowe dla aktywnych

Prezentowane w tej kategorii maski dla dorosłych posiadają wysokiej jakości filtry, skutecznie blokujące pyły, zawieszone we wdychanym powietrzu – dzięki zastosowaniu najlepszych materiałów, każda dostępna maska antyalergiczna skutecznie ochrania drogi oddechowe, nawet podczas wzmożonej aktywności fizycznej. W naszym sklepie oferujemy maski antyalergiczne, które dedykowane są najbardziej wymagającym użytkownikom – dzięki maskom smogowym antyalergicznym niekonieczne jest ograniczanie aktywności fizycznej, pomimo niekorzystnych prognoz jakości powietrza. Drogi oddechowe pozostają zabezpieczone, dzięki czemu zniwelowany jest negatywny wpływ smogu na cały organizm. Chcąc zachować zdrowie, dobrą kondycję i pozostać bezpiecznym pomimo złej jakości powietrza, z pewnością warto zaopatrzyć się w dostępne w tej ofercie, najlepsze maski przeciw smogowi, dedykowane osobom dorosłym. Zastosowanie masek antysmogowych, przeciwpyłowych i antyalergicznych jest szerokie i koncentruje się na ogólnej ochronie dróg oddechowych. Każda maska antyalergiczna i antysmogowa powinna zostać wykorzystana przez osoby aktywnie uprawiające sport, narażone na częstą ekspozycję na smog, mieszkające w dużych aglomeracjach miejskich oraz cechujące się wrażliwością dróg oddechowych.

Uniwersalna estetyka masek przeciw smogowych

Dostępne w tej kategorii maski antyalergiczne smogowe cechują się sportowym designem, kojarzącym się z dynamizmem i energią. Dzięki temu sprawdzą się wobec osób aktywnych, preferujących uniwersalny styl – maski dostępne są w różnych wersjach kolorystycznych.


EXTREME

EXTREME II czarna M/L +1 filtr EXTREME II czarna M/L +1 filtr
Producent: ABCmaski
Cena:

28,00 zł

szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl