WYPRZEDAŻ  MODELI  2018  !!

DODATKOWE RABATY w koszyku

pow 200 zł 4%

pow 300 zł 6%

pow 400 zł 8%

pow 500 zł 10%

 


 

 


 

maska family antysmogowa

Szeroki wybór masek przeciw smogowych dla dorosłych

Poszukując skutecznego zabezpieczenia układu oddechowego przed negatywnym wpływem zanieczyszczonego powietrza, warto rozważyć zakup maski antysmogowej, która stanowić będzie efektywną ochronę przed pyłem i smogiem. Dostępne w prezentowanej kategorii maski dla dorosłych cechują się najwyższą jakością wykonania oraz niezaprzeczalną skutecznością – wyposażone są bowiem w odpowiednie filtry, precyzyjnie wychwytujące niepożądane elementy, zawarte w zanieczyszczonym powietrzu. Profesjonalne maski przeciwpyłowe z serii Family to propozycja dla osób, które poszukują nie tylko skutecznych, lecz także estetycznych i uniwersalnych wizualnie zabezpieczeń przed smogiem. Ważne jest bowiem, żeby noszone maski smogowe prezentowały się ładnie i umożliwiały dostosowanie ich stylu do ogólnego wyglądu noszonej garderoby.

 

Wybierz idealną maskę przeciwpyłową i antyalergiczną dla siebie

W ofercie odnaleźć można rozmaite maski antyalergiczne i przeciw smogowi, które stanowią doskonałe zabezpieczenia dla osób, cechujących się wrażliwością układu oddechowego. Ich regularne stosowanie zapewnia ochronę oraz niweluje niepożądane objawy ekspozycji na smog i powietrze zanieczyszczone pyłem – ograniczony więc zostaje kaszel oraz duszności, co z kolei umożliwia używanie mniejszej ilości ewentualnych lekarstw.

Każda prezentowana maska antyalergiczna prezentuje się estetycznie, jest wygodna w użytkowaniu oraz stanowi skuteczną ochronę. Bogaty wybór masek antyalergicznych i smogowych daje gwarancję, że wszyscy mają sposobność wybrać idealne do swoich potrzeb maski antysmogowe, które będą zabezpieczać organizm przed dostępem niekorzystnych składników zanieczyszczonego powietrza.


Skuteczna ochrona przed smogiem – maski antyalergiczne, przeciwpyłowe i przeciw smogowi dla dorosłych

Asortyment naszego sklepu w kategorii masek z serii Family jest bogaty i zawiera różne modele masek przeciw smogowych, przeciwpyłowych oraz antyalergicznych – dedykowane są one dorosłym, którzy pragną chronić swój układ oddechowy przed szkodliwym działaniem smogu i pyłów, zawieszonych w powietrzu. Oferta ta adresowana jest szczególnie do osób, które narażone są na ekspozycję na smog – mieszkańcom dużych miast, jak również miejscowości, w których odczuwalna jest niska jakość powietrza.

Maska antyalergiczna oraz antysmogowa to akcesorium, które powinno znaleźć się w wyposażeniu każdego, kto dba o swoje zdrowie – chcąc mieć pewność skutecznej ochrony, warto wybierać sprawdzone maski smogowe, które zabezpieczą w razie potrzeby. Maska smogowa może być w wygodny sposób przechowywana w kieszeni kurtki, gdzie zawsze pozostanie w zasięgu ręki i sprawdzi się wobec konieczności ochrony. Oferujemy maski antyalergiczne i antysmogowe najwyższej jakości.

 

FAMILY kolor 20 CE-K-BW FAMILY kolor 20 CE-K-BW
Producent: ABCmaski
Cena: 32,00 zł 64,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
FAMILY kolor 90 NI-K-BW FAMILY kolor 90 NI-K-BW
Producent: ABCmaski
Cena: 32,00 zł 64,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Maska FAMILY kolor 80 CA G ZW +(3 filtry) Maska FAMILY kolor 80 CA G ZW +(3 filtry)
Producent: ABCmaski
Cena: 32,00 zł 64,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Maska FAMILY kolor 85 CA-G-BW +(3 filtry) Maska FAMILY kolor 85 CA-G-BW +(3 filtry)
Producent: ABCmaski
Cena: 32,00 zł 64,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Maska FAMILY niebieska ZW +(3 filtry) Maska FAMILY niebieska ZW +(3 filtry)
Producent: ABCmaski
Cena: 32,00 zł 64,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium