Wracamy z nowymi cenami !

 

CAŁY ASORTYMENT + EKOLOGICZNE ŚRODKI UTRZYMANIA CZYSTOŚCI

 

 

Maski dla dorosłych z serii QUALITY - Polski Produkt dla każdego

Maski antysmogowe z serii QUALITY zostały stworzone z myślą o wszystkich, którzy chcą mieć profesjonalną maskę przeciw smogowi. Maskę na smog, która będzie się sprawdzała w każdych okolicznościach i warunkach atmosferycznych bez względu na porę roku.  Maska QUALITY może być używana również jako maska antyalergiczna czy maska antywirusowa. Wielu ratowników medycznych stosowało je w czasie wzmożonego okresu pandemii koronawirusa Covid-19.

Materiał wykorzystany do uszycia maski QUALITY to wysokogatunkowy neopren, który jest bardzo wytrzymały, przyjemny w dotyku i łatwo dopasowuje się do twarzy.  A co najważniejsze wszystkie nasze neoprenowe maski z filtrem produkowane są w Polsce, gdzie dokładamy wszelkich starań by produkt był najwyższej jakości, a każdy szczegół został dopracowany z najwyższą starannością.

Użytkownikiem naszej maski z filtrem dla dorosłych może być każdy użytkownik dróg, skwerów i chodników, począwszy od młodzieży dążącej do szkoły poprzez starszą osobę idącą do lekarza, mężczyznę śpieszącego się do pracy, kobietę z dzieckiem na spacerze, biegacza w parku, rowerzystę jadącego ścieżką, motocyklistę przeciskającego się pomiędzy samochodami, użytkownika komunikacji miejskiej, rolkarza, deskorolkarza, spacerowicza itd. itp. - KAŻDY może stosować maski z filtrem hepa firmy ABCmaski nawet podczas okresu wzmożonych zachorowań na grypę, a teraz i pandemii Covid-19.

Wybierz rozmiar dla siebie

Nasza maska antysmogowa składa się z czaszy z wyciętymi otworami wentylacyjnymi wyposażonej w dwa wentyle - zaworki do wydychania powietrza, pasek stabilizujący zapinany przez głowę, który pozwala na większe unieruchomienie maski podczas intensywnego ruchu, osłonę piankową na grzbiet nosa, która daje większy komfort noszenia maseczki antysmogowe jak również dodatkowo uszczelnia przyleganie do twarzy co zapobiega parowaniu okularów. Oczywiście każda maska standardowo wyposażona jest w czterowarstwowy filtr hepa węglowy, który skutecznie zabezpiecza nasze drogi oddechowe. Więcej na temat filtrów znajdziesz tu

Maseczki antysmogowe QUALITY produkujemy w 4-ech rozmiarach od S do XL  i 4-ech kolorach (czarnym, popielatym, czerwonym i niebieskim).  Każdy może wybrać coś dla siebie począwszy od osoby o drobnej niskiej sylwetce do wysokiej i mocno zbudowanej.

Zaletą naszych masek przeciwsmogowych jest to, że jest to maska z filtrem wielokrotnego użytku.  Można ją prać (płukać pod bieżącą wodą), dezynfekować, wymienić filtr na nowy i używać dalej.  Jak nosić i używać?

QUALITY

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl