Wracamy z nowymi cenami !

 

CAŁY ASORTYMENT + EKOLOGICZNE ŚRODKI UTRZYMANIA CZYSTOŚCI

 

 

 

Maski dla dzieci EXTREME

Maski dla dzieci z serii EXREME to maski przeciwpyłowe oraz chroniące przed drobnoustrojami chorobotwórczymi. Wykonane są ze 100% przewiewnego (oddychającego) materiału w kształcie plastra miodu, dzięki czemu nie trzeba się obawiać zapocenia czy przegrzania twarzy. Dodatkowo maski antysmogowe posiadają dwa zawory, które ułatwiają oddychanie, jednocześnie nie pozwalając na przedostawanie się zanieczyszczonego powietrza na wewnętrzną stronę maski ochronnej. Maski te zaopatrzone są w wymienny filtr hepa węglowy klasy N99 dzięki któremu skuteczność ochrony maski wynosi 99,5%. Maski EXTREME występują w trzech kolorach: pomarańczowym, granatowym, szarym oraz czarnym. Trzy pierwsze kolory posiadają dodatkowo zaczepy na uszy co uniemożliwia spadanie maski antysmogowej dla dzieci z ich twarzy. Zwiększa to komfort użytkowania podczas uprawiania sportu bądź energicznej zabawie oraz daje pewność że maska zostanie na swoim miejscu.

 

EXTREME

 

maska extreme na smog

Bogata oferta masek przeciwpyłowych, antyalergicznych i antysmogowych dla dzieci w różnych przedziałach wiekowych

Prezentowana kategoria obejmuje maski przeciw smogowi dla dzieci, wyprodukowane z najlepszych materiałów i wyposażone w wysokiej jakości filtry, zapewniające skuteczną ochronę dróg oddechowych. Seria EXTREME cechuje się wysokim stopniem efektywności, gdyż wyspecjalizowana została do zadań wyjątkowo wymagających – przeciwpyłowe maski antyalergiczne i antysmogowe z tej serii zapewniają ochronę podczas wzmożonej aktywności fizycznej, w niekorzystnych warunkach. W sytuacjach, gdy nasycenie powietrza szkodliwymi pyłami i substancjami jest spore, przeciwpyłowe maski smogowe dedykowane dzieciom stają się niezbędnym elementem zabezpieczającym.


Bezpieczna aktywność fizyczna pomimo smogu – antysmogowe maski przeciwpyłowe EXTREME najwyższej jakości

Wobec wszystkich dzieci, które preferują aktywne spędzanie wolnego czasu i nie chcą poddać się niekorzystnym warunkom zewnętrznym, doskonałą propozycją staną się maski przeciw smogowi o właściwościach antyalergicznych i przeciwpyłowych. Dzięki nim drogi oddechowe dziecka zostają zabezpieczone i chronione są przed dostępem szkodliwych substancji – dziecko wyposażone w antyalergiczną maskę smogową może więc wykonywać ulubione czynności i bawić się, pomimo smogu. To świetna alternatywa dla dziecka, które lubi jazdę na rowerze, rolkach czy aktywność na placu zabaw. Dzięki masce antysmogowej rodzice nie muszą obawiać się o zdrowie swojej pociechy.

Każda smogowa maska antyalergiczna dostępna jest w określonej kolorystyce i rozmiarze, dostosowanym do wieku dziecka. Maski antyalergiczne przeciw smogowe można więc nabyć idealnie dopasowane do indywidualnych preferencji, potrzeb i wymagań danego dziecka, co stanowi gwarancję satysfakcji z użytkowania.

Dziecięce maski smogowe antyalergiczne – świetne rozwiązanie w wielu sytuacjach

Akcesorium, jakim jest maska antyalergiczna przeciw smogowa to doskonała propozycja dla małych użytkowników, którzy mieszkają w miastach, narażeni są na częstą ekspozycję na smog oraz są wrażliwi na szkodliwe działanie substancji i pyłów, obecnych w powietrzu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl