Wracamy z nowymi cenami !

 

CAŁY ASORTYMENT + EKOLOGICZNE ŚRODKI UTRZYMANIA CZYSTOŚCI

 

 

 Maski dla dzieci KIDS

Maski KIDS są przeznaczone dla najmłodszych naszych klientów. Idealnie sprawdzą się dla dzieci od 3 do 7/8 roku życia. Są one bardzo wygodne, bawełniane i przewiewne. Dzieci nie będą miały problemu z oddychaniem podczas ich noszenia. Dodatkowo maski KIDS posiadają wentyl, który jeszcze bardziej usprawnia przepływ powietrza przez maskę jednocześnie nie obniżając poziomu ich skuteczności. Główną rolę w maskach pełni filtr węglowy hepa, którego ochrona wynosi 99,5%. Należy go regularnie wymieniać aby zapewnić dzieciom maksymalny komfort i bezpieczeństwo. Linia KIDS przede wszystkim wyróżnia się wyglądem. Maski te są kolorowe, posiadają przyjazne wzory takie jak literki, kaczuszki, truskaweczki, samochodziki czy krówki. Bez wątpienia któryś z nich przypadnie dziecku do gustu i będzie chciało je nosić dużo chętniej niż zwykłe maseczki. Dziecko będzie dumnie nosiło swoją maseczkę jak jego rodzice natomiast oni będą spokojni o jego bezpieczeństwo.

 

KIDS

maska dla dzieci antysmogowa

Zabezpiecz zdrowie swojego dziecka – maski antysmogowe dla dzieci z serii KIDS

Chcąc mieć pewność bezpieczeństwa dziecka, które z różnych względów zmuszone jest do ekspozycji na zanieczyszczone powietrze, warto zainteresować się prezentowaną ofertą antyalergicznych, smogowych masek przeciwpyłowych. Są one dostępne w przeróżnych wersjach kolorystycznych, które przypadną do gustu najmłodszym i zachęcą do użytkowania maski przeciw smogowi. Skuteczna ochrona gwarantowana jest, dzięki zastosowaniu najwyższej jakości materiałów i filtrów, wykorzystanych podczas produkcji masek dla dzieci. Maski przeciwpyłowe antyalergiczne zapewniają ochronę dróg oddechowych dziecka, które jest szczególnie wrażliwe na szkodliwe działanie substancji i pyłów, zawieszonych w powietrzu. Dzięki maskom przeciw smogowi z serii KIDS rodzice mogą być spokojni o zdrowie swoich dzieci.

Kolorowe maski antysmogowe, przeciwpyłowe i antyalergiczne dedykowane dzieciom

Każda maska antyalergiczna dostępna w prezentowanej ofercie sprawdzi się wobec najbardziej wymagających użytkowników w różnym wieku – atrakcyjne motywy i ciekawe wzornictwo antyalergicznych masek przeciwpyłowych zachęcą do codziennego noszenia w razie potrzeby. Wysoka jakość materiałów, które zostały wykorzystane podczas produkcji antyalergicznych masek antysmogowych, zapewnia wygodę użytkowania, nie generując dyskomfortu. To również wpływa korzystnie na satysfakcję z ich noszenia. Bogaty wybór masek smogowych dedykowanych dzieciom zapewni możliwość zaopatrzenia swoich pociech w idealne akcesorium przeciw smogowi.

Maski smogowe antyalergiczne – dla bezpieczeństwa Twojego dziecka

Poszukując skutecznego i pewnego zabezpieczenia dziecięcych dróg oddechowych, bez wątpienia warto zakupić jedną z masek przeciw smogowych. Dzięki niej dziecko może spacerować, chodzić do szkoły czy przedszkola, a nawet bawić się na powietrzu, pomimo panującego smogu. Można zatem uznać, że maska antyalergiczna i antysmogowa stanowi gwarancję normalnego funkcjonowania dziecka, pomimo obniżonej jakości powietrza i zawartych w nim pyłów i substancji szkodliwych. Maski smogowe to nowoczesne oraz niezbędne akcesoria, szczególnie dedykowane mieszkańcom dużych miejskich aglomeracji, gdzie smog jest zjawiskiem powszechnym i wyjątkowo uciążliwym.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl