Szanowni Państwo,

informujemy, że wszystkie towary dostępne na stronie są FAKTYCZNIE DOSTĘPNE 

Równocześnie prosimy o cierpliwość, MOGĄ NASTĄPIĆ OPÓŹNIENIA W WYSYŁCE

Zamówienia realizujemy od najstarszych.

Dziękujemy za wyrozumiałość. 

 W związku z sytuacją jaka panuje obecnie na świecie oraz tempem rozwoju pandemii koronawirusa,

 w trosce o Państwa zdrowie i bezpieczeństwo podjęliśmy decyzję o

NIE PRZYJMOWANIU ZWROTÓW oraz braku możliwości wymiany masek

Maski i filtry są towarem higienicznym, który zgodnie z art. 38. pkt. 5 ustawy o prawach konsumenta nie podlegają zwrotowi.

Prosimy o przemyślane zakupy. 

Równocześnie informujemy, że PRODUKCJA MASEK TRWA

ZAPRASZAMY DO ŚLEDZENIA SKLEPU, GDZIE UZUPEŁNIAMY WYPRODUKOWANY TOWAR

 


 

 maska przeciwsmogowa opinie

 

Antyalergiczne maski dla dzieci przeciw smogowi z serii QUALITY– małe rozmiary, idealne dla najmłodszych

Ochrona przed zanieczyszczonym powietrzem, nasyconym szkodliwymi substancjami jest niezbędna, zwłaszcza wobec osób starszych, dzieci oraz wszystkich ludzi, cechujących się wrażliwością dróg oddechowych. Z tego względu coraz bardziej popularne stają się maski przeciwpyłowe, antyalergiczne oraz antysmogowe, które najczęściej kupowane są przed sezonem jesienno-zimowym. Wtedy bowiem nasilenie smogu drastycznie wzrasta i konieczne staje się wdrożenie zabezpieczających środków przeciw smogowi. W prezentowanej kategorii odnaleźć można smogowe, przeciwpyłowe maski dla dzieci z serii QUALITY, cechujące się najwyższą jakością użytych podczas produkcji materiałów i filtrów.


Uniwersalne modele przeciwpyłowych masek antysmogowych dedykowanych dzieciom

Wobec konieczności skutecznego zabezpieczenia dziecięcych dróg oddechowych przed szkodliwymi pyłami i substancjami, zawieszonymi w powietrzu, niezbędne staje się zakupienie dla dziecka maski przeciwpyłowej, antyalergicznej i antysmogowej. Zapewni ona bowiem bieżącą ochronę, umożliwiając bezpieczne przemieszczanie się dziecka, pomimo niskiej jakości powietrza. Wykorzystanie antyalergicznych masek przeciw smogowych jest coraz bardziej popularne, zwłaszcza pośród mieszkańców dużych miast, gdzie stężenie szkodliwych substancji bywa drastycznie niebezpieczne. Maski antysmogowe o właściwościach antyalergicznych stanowią w podobnej sytuacji jedyne słuszne i efektywne zabezpieczenie.

Każda maska antyalergiczna przeciw smogowa, dostępna w tej ofercie cechuje się wysoką jakością produkcji oraz uniwersalnym designem. Dzięki temu może zostać wykorzystana przez dzieci o różnych preferencjach estetycznych, w różnych przedziałach wiekowych oraz różnej płci. Kolorystyka antyalergicznych masek smogowych jest stonowana i subtelna – występują one w odcieniach czerni, czerwieni, niebieskiego i szarości. To stosunkowo uniwersalne barwy masek smogowych, adekwatne bez względu na wiek i płeć dziecka. Maska antyalergiczna dla najmłodszych użytkowników to świetne rozwiązanie, gwarantujące ochronę dróg oddechowych oraz zdrowie organizmu. Maski smogowe stanowią nowoczesną i atrakcyjną propozycję.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium