Wracamy z nowymi cenami !

 

CAŁY ASORTYMENT + EKOLOGICZNE ŚRODKI UTRZYMANIA CZYSTOŚCI

 

 

 Maski dla dzieci QUALITY

Maski z rodzaju QUALITY to idealne maski do użytku codziennego. Wykonane są one z neoprenu. W materiale wycięte zostały otwory ułatwiające oddychanie i zwiększające przewiewność maski natomiast jest ich mniej niż w maskach z serii hi-tech. Maski te posiadają również dwa wentyle zapewniające większy komfort oddychania bez obawy o przedostawanie się zanieczyszczonego powietrza bądź drobnoustrojów chorobotwórczych do środka maski ochronnej. W dużej mierze ochronę zapewnia filtr hepa węglowy zawarty w masce hepa. Jego skuteczność wynosi 99,5%. Aby ochrona utrzymywała się na stale wysokim poziomie należy filtr regularnie wymieniać. W zestawie z maską antysmogową dołączony jest pasek stabilizujący oraz ochrona grzbietu nosa. Zastosowanie paska zwiększa nieruchomość maski. Z kolei ochrona nosa uniemożliwi jego otarcie, a także ulepszy dopasowanie maski w tej części twarzy. Maski QUALITY występują w czterech kolorach.

 

QUALITY

 


 

 maska przeciwsmogowa opinie

Antyalergiczne maski dla dzieci przeciw smogowi z serii QUALITY– małe rozmiary, idealne dla najmłodszych

Ochrona przed zanieczyszczonym powietrzem, nasyconym szkodliwymi substancjami jest niezbędna, zwłaszcza wobec osób starszych, dzieci oraz wszystkich ludzi, cechujących się wrażliwością dróg oddechowych. Z tego względu coraz bardziej popularne stają się maski przeciwpyłowe, antyalergiczne oraz antysmogowe, które najczęściej kupowane są przed sezonem jesienno-zimowym. Wtedy bowiem nasilenie smogu drastycznie wzrasta i konieczne staje się wdrożenie zabezpieczających środków przeciw smogowi. W prezentowanej kategorii odnaleźć można smogowe, przeciwpyłowe maski dla dzieci z serii QUALITY, cechujące się najwyższą jakością użytych podczas produkcji materiałów i filtrów.

Uniwersalne modele przeciwpyłowych masek antysmogowych dedykowanych dzieciom

Wobec konieczności skutecznego zabezpieczenia dziecięcych dróg oddechowych przed szkodliwymi pyłami i substancjami, zawieszonymi w powietrzu, niezbędne staje się zakupienie dla dziecka maski przeciwpyłowej, antyalergicznej i antysmogowej. Zapewni ona bowiem bieżącą ochronę, umożliwiając bezpieczne przemieszczanie się dziecka, pomimo niskiej jakości powietrza. Wykorzystanie antyalergicznych masek przeciw smogowych jest coraz bardziej popularne, zwłaszcza pośród mieszkańców dużych miast, gdzie stężenie szkodliwych substancji bywa drastycznie niebezpieczne. Maski antysmogowe o właściwościach antyalergicznych stanowią w podobnej sytuacji jedyne słuszne i efektywne zabezpieczenie.

Każda maska antyalergiczna przeciw smogowa, dostępna w tej ofercie cechuje się wysoką jakością produkcji oraz uniwersalnym designem. Dzięki temu może zostać wykorzystana przez dzieci o różnych preferencjach estetycznych, w różnych przedziałach wiekowych oraz różnej płci. Kolorystyka antyalergicznych masek smogowych jest stonowana i subtelna – występują one w odcieniach czerni, czerwieni, niebieskiego i szarości. To stosunkowo uniwersalne barwy masek smogowych, adekwatne bez względu na wiek i płeć dziecka. Maska antyalergiczna dla najmłodszych użytkowników to świetne rozwiązanie, gwarantujące ochronę dróg oddechowych oraz zdrowie organizmu. Maski smogowe stanowią nowoczesną i atrakcyjną propozycję.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl